Natūraliai vandenį išgarinantys mobilūs vėsintuvai pučia malonų ir vėsų orą. Įrenginiuose šiltas oras – įtraukiamas per nuolatos vandeniu drėkinamas specialios celiuliozės plokštes, kurios absorbuoja šilumą, o galingas ventiliatorius pūsdamas atvėsintą orą geba atvėsinti patalpas bent 3-4°.

Tai kur kas ekonomiškesnis patalpų vėsinimo būdas nei naudojant oro kondicionierių. Kadangi juose nėra daug galios reikalaujančių komponentų, vėsinti patalpas kainuos vos iki kelių eurų per dieną. Šių vėsintuvų veikimo principas visiškai atvirkščias kondicionieriui, jiems reikalinga gera ventiliacija, atviri langai bei durys. Todėl jie puikiai tiks ne tik didelėje gamyboje, bet ir mažesnėse patalpose: autoservisuose, biuruose, kavinėse, sandėliuose ar namuose. Vandens bakelyje sumontuota UV lempa sterilizuoja nuolat cirkuliuojantį vandenį ir neleidžia susidaryti bakterijoms bei pelėsiams. Vėsintuvus galite tiesiogiai prijungti prie laistymo žarnos ir nesukti galvos dėl vandens papildymo.

Vienas vėsintuvas geba aušinti patalpas nuo 90m² iki net 500m². Suteikiama 2 metų garantija elektroniniams komponentams ir 5 metų garantija varikliui.

Ką patys Steviloje naudojame, rekomenduojame! Esame oficialus YSD atstovas Lietuvoje.
Turimų sandėlyje vėsintuvų kainos, EXW tiekimo sąlygos:
703 modelis – 2.800 €/vnt + PVM
902 modelis – 1.800 €/vnt + PVM
102 modelis – 1.200 €/vnt + PVM

Dėl platesnės techninės informacijos apie vėsintuvus ar dėl vizito Steviloje apžiūrėti veikiančius, susisiekite su Mindaugu Kaževa: mindaugas@stevila.lt / mob. +370 667 94480.

YSD prezentacija – Stevila

Gamintojo svetainė