Standartinė „ROBODRILL α-DiB Plus” versija yra greitas ir aukštos kokybės universalus įrenginys. Galima rinktis iš kelių skirtingų špindelio variantų, todėl jis puikiai tinka standartiniams darbams. Dėl puikaus atkartojamumo šis modelis idealiai tinka tokiems darbams, kaip greitas gręžimas, ištekinimas ir sriegimas įvairiose pramonės srityse.

Standartinių modelių privalumai:

• Tvirta konstrukcija ir tvirtas ketaus skersinis stalas

• Paprasta techninė priežiūra dėl patogios tiesioginės prieigos prie visų komponentų

• Lengvas valdymas dėl greitų ir paprastų, intuityvių sąrankos nustatymų

• Naujasis iHMI (Intelligent Human Machine Interface), užtikrinanti paprastą naudojimą ir nuodugnų techninės priežiūros planavimą

• Techninės priežiūros ekranas – supaprastintos instrukcijos užtikrina greitą atkūrimą, jei, pavyzdžiui, nuliniai taškai prarandami dėl neteisingų operatoriaus įvestų duomenų

• Ankstyvas klaidų aptikimas dėl integruotos išankstinio įspėjimo sistemos, kuri užtikrins geresnę kokybę

• 70 barų centrinis aušinamojo skysčio slėgis, skirtas gilioms ir mažo skersmens skylėms gręžti be tarpinių žingsnių

• Lankstumas, bet kuriuo metu! dėl daugybės jūsų poreikius atitinkančių komponentų, įskaitant pasukamuosius ir pakreipiamuosius stalus

Išplėstiniai ROBODRILL α-DiB Plus ADV modeliai skirti pažangiam bei greitam apdirbimui. Tai – savo klasės našumo etalonas. Užtikrindami didžiausią tikslumą ir pakartojamumą, šios staklės puikiai tinka ilgoms, visiškai automatizuotoms gamybos serijoms ir yra puiki alternatyva didesnėms staklėms.

Be standartinių funkcijų, išplėstinės versijos modelių privalumai:

• 0,7 sekundės įrankio keitimas, itin greitiems ciklo laikams

• 4 kg įrankių laikymo galimybė, daugiapakopių operacijų įrankiams

• 400 mm z ašies plotis didesnėms detalėms ir mažesniems trukdžiams tarp įrankių ir ruošinių keitimo

FANUC ROBODRILL – S
Plus α D21
Didžiausias našumas mažų detalių apdirbimui

Tai idealus sprendimas didelio tikslumo operacijoms, kai užimamas nedidelis paviršiaus plotas. Šis trumpos bazės modelis gali fiksuoti net kelias detales, priklausomai nuo jų dydžio. Staklės turinčios kelių įrankių špindelį, yra puikus apdirbimo sprendimas tokioms pramonės šakoms kaip laikrodžių, juvelyrinių dirbinių, technologijos mokslų ir elektronikos pramonė.

FANUC ROBODRILL – M
Plus α D21M
Aukščiausios klasės vertikalus apdirbimo centras

Šios su standartine baze įrengtos staklės yra pačios universaliausios atliekant įvairias frezavimo ir gręžimo užduotis, kurios reikalauja ypatingo tikslumo, universalumo ir patikimumo didinant našumą. Dėl skirtingų detalių prispaudimo šios staklės ypač lengvai pritaikomos įvairiose pramonės srityse.

FANUC ROBODRILL – L
Plus α D14L
Didžiausias lankstumas atliekant įvairias apdirbimo užduotis

Didžiausias ROBODRILL asortimente, šis modelis siūlo visus mažesnių staklių privalumus su daugiau tvirtinimo variantų. Idealiai tinka didesniems komponentams apdirbti kaip pavyzdžiui automobilių ar aviacijos pramonėje.

Dėl platesnės techninės informacijos apie Robodrill frezavimo stakles ar dėl vizito Steviloje apžiūrėti veikiančias gamyboje, susisiekite su Mindaugu Kaževa: mindaugas@stevila.lt / mob. +370 667 94480.

FANUC ROBODRILL prezentacija – Stevila

Gamintojo svetainė