Įmonės profilis

Nuo pat įsikūrimo pradžios viena iš prioritetinių įmonės strategijų buvo modernių technologijų, įrenginių ir įrankių naudojimas bei naujų gamybos organizavimo metodų diegimas. Nes tik taip galima užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, mažinti gamybos sąnaudas bei tiekimo terminus. Lietuvos ir Vokietijos įmones STEVILA pagrindinis tikslas – pasiekti vedančių Vakarų šalių gamybinių įmonių lygį, kartu sustiprinti pozicijas rinkoje.

1997 m. įsigijus pirmąsias modernias CNC tekinimo stakles, įmonė toliau kiekvienais metais sparciai plėtė įrengimų parką. Šiandien Steviloje dirbama su 30 CNC tekinimo, 30 CNC frezavimo įrenginiais, taip pat veikloje naudojamos neprograminio valdymo tradicinės metalo apdirbimo staklės. Suderinusi naujų, modernių ir įprastinių įrenginių galimybes įmonė gamina aukštos kokybės gaminius už priimtiną kainą.

2001 metais STEVILOJE įdiegta Vokietijos programinės įrangos kūrejo R&B GmbH gamybos planavimo ir valdymo sistema FORB, kartu įmonėje buvo suformuota gera organizacinė struktūra, pagrįsta sukaupta Vokietijos mechaninio profilio gamybininkų praktika.

Iš nedidelės, turinčios 3 darbuotojus ir 4 senus rusiškus įrengimus 1997 m. pradžioje per dvidešimt metų įmonė išsivystė iki 140 darbuotojų bendrovės. Kvalifikuotas administracinis ir gamybinis personalas, pasirinkta veiklos strategija padarė bendrovę viena iš vedančių mechaninio profilio gamybinių įmonių Lietuvoje.

Įmonės pagrindiniai užsakovai ir partneriai yra energetikos, automatizavimo, medicinos, spausdinimo mašinų ir kt. pramonės šakų atstovai. STEVILOS sėkmės faktorius yra ne tik kaina ir kokybė, bet ir lankstumas, servisas, betarpiškas bendravimas, užsakovų poreikių supratimas ir geri ilgalaikiai parnerystės ryšiai.